Co bude dál?

Co se týká „pendlerů“ myslím že se nic nezměnilo k lepšímu horšímu.
Nechci někoho aby obcházel zákony a nařízení ale jezdíte za prací přes hranice z jakého důvodu?
To že tam vznikla hranice je důsledkem zrodu Českéslovenského státu. Kdyby vyhrál Hitler válku tak to bude jeden stát a žádné hranice. Dráty už na hranicích byli a na 1.5 2020 i vojáci se samopaly a policie se psy. Stále jsme v EU* a základní myšlenkou a cílem je aby Evropa fungovala jako celek.Jsme v „Šengenu“ to znamená že bychom měli mít možnost cestovat bez kontrol a zbytečných zátěží. Takový CZECHEXIT by mohl způsobit to že by se na hranicích zabavovali svačiny z důvodu nesmyslů v zákonech. Ale zpět Evropská unie vznikla kvůli volnému obchodu a práce je taky takový obchod.
Já jsem na hranicích byl a budu pořád a budu bojovat aby na tu hranici každý zapoměl. Proč ? Protože je to jen čára! A kvůli nějaké čáře si vy na té druhé straně musíte dělat test a ty před tou nemusí?!
Omlouvám se ale tohle píšu z mobilu a už se mě zavírají oči.
Co chci ještě jen říct že si fakt nenechte šahat na pravidla života. Nevěřte že stát vám pomůže. Vláda schvaluje nařízení která jsou na hlavu padlá a bohužel soudům trvá dlouho než rozhodnou. Jak máte třeba doma dělat HOME OFFICE (Práci z domova) když vám neumožní si koupit ani kalendář. Koupit USB kabel. Sluchátka či inkoust do tiskárny. KALHOTY a nebo běžky když vám hranici zavřou. Končím… teď dobrou 😉